MID RATE Witam..

Discussion in 'Polish' started by Tadeusz, 25 Mar 2017.

1. Tadeusz

Tadeusz New Member

2
    0
    25 Mar 2017
    Male
    Mielec
    Witam wszystkich...w Ragnarok pogrywam juz na roznych serwerach od 2003r. Zaczynalem od qRO... aktualnie gram od 3 mies. na NovaRO ale tam "swoich" ciezko spotkac...wyszukalem "tu" Wasza gildie i zastanawiam sie czy sie do Was nie przeniesc....

2. MakaronaCZ

MakaronaCZ New Member

11
    7
    21 Feb 2015
    Male
  3. Boneflesh

Boneflesh New Member

11
    4
    12 Jul 2016
    Male
    Poland
    Cześć. Jeśli chcesz przenieść się na Estland ze względu na polską gildię to pragnę poinformować Cię, iż jest praktycznie nieaktywna.

4. Tadeusz

Tadeusz New Member

2
    0
    25 Mar 2017
    Male
    Mielec
    Aha...a wiecie może na jakim serwerza grają Polacy ?

5. Boneflesh

Boneflesh New Member

11
    4
    12 Jul 2016
    Male
    Poland
    Nie ma jakiegoś konkretnego serwera, na którym znalazłbyś rzeszę Polaków. Jeśli już, to są raczej rozbici na różnych serwerach. Słyszałem, że na TalonRO można czasami spotkać kogoś w Gonryun za pomnikiem. Jeszcze jakiś rok temu sporo nas było tutaj - na Estandzie, ale serwer ostatnio jest głównie opustoszały i umiera. Ja osobiście gram na AbraRO i sporadycznie wbijam tutaj zobaczyć co słychać na WoE czy potestować jakieś nowe buildy itp. Szkoda, że Estland został porzucony, chyba nawet przez GMów, bo grało się naprawdę przyjemnie, ale jak wiadomo - wszystko ma swój kres;p

6. Faydee

Faydee New Member

28
    4
    12 Mar 2015
    Male
    Lublin/BRW
    Ja właśnie pobrałem AbraRo także zaraz wbijam :D

7. Boneflesh

Boneflesh New Member

11
    4
    12 Jul 2016
    Male
    Poland
    Grałeś tam w ogóle? Nie przypominam sobie żebym spotkał kogoś z nickiem "Faydee" :D Ja w zasadzie zmarnowałem na ten serwer parę miesięcy, bo najprawdopodobniej został zamknięty, także wszystkie starania i itemy przepadły... Teraz z powrotem pogrywam tutaj, a wkrótce ma wyjść "rage.land", więc być może to sprawdzę :p

Last edited: 24 Jul 2017
  8. robax

robax New Member

1
    0
    30 Jul 2017
    Male
    Poland
    Siemanko, szukam jakiegoś mid rate serwa z ragnaroka żeby pograć z Polakami jest tu ktoś taki ?

Share This Page