Polaczki tu sa ?

Discussion in 'Polish' started by Gracjan12, 5 Jan 2016.

1. Gracjan12

Gracjan12 New Member

20
    6
    20 Apr 2015
    Female
    Praga
    Hey,czasem widze w Pro,ze polaczki biegaja bez gildi.Zapraszam do pajon jesli ktos chcialby gildie,bo po co grac samemu :D !

2. Other Side

Other Side Member

53
    7
    23 Apr 2015
    Male
    Ylica Pywkina dom Kolotywkina
  3. Znaczki

Znaczki New Member

20
    0
    20 Aug 2015
    Male
    fdsfds
    Mody trzeba się przenieść na inny serwer bo tu juz jest patola i żadna gildia nie gra :<

4. Gracjan12

Gracjan12 New Member

20
    6
    20 Apr 2015
    Female
    Praga
    oj tam amfa gadasz,wystarczy zebrac z 8-12 polaczkow i na woe pochodzic,bo troche ludzie jescze zostalo

5. Olek

Olek Member

74
    6
    21 Sep 2015
    Male
    Poland
    WOE WOE WOE, fri itenx

6. gandi

gandi Support GM [PL/Eng]

48
    16
    3 Jul 2015
    Male
    z
    sprzedam opla

7. Olek

Olek Member

74
    6
    21 Sep 2015
    Male
    Poland
    W sumie Panowie jak zbierzecie ekipę to mam hajs na jakieś 7-8 full setów, można to jakoś podzielić. I tak mi już to nie będzie potrzebne.

8. Gracjan12

Gracjan12 New Member

20
    6
    20 Apr 2015
    Female
    Praga
    Gandi jestes tutaj GM,powinienes cos ciekaweszego wniesc do dyskusji.
    Olek,ludzi jest kolo 5-7 ale to wciaz malo:(

9. Olek

Olek Member

74
    6
    21 Sep 2015
    Male
    Poland
    W 12-14 można się pobawić w WoE w trakcie tygodnia bez problemu.

10. gandi

gandi Support GM [PL/Eng]

48
    16
    3 Jul 2015
    Male
    z
    Prawda jest taka iż jest nas mało i nie umiemy się dogadać. Historia pokazała jak kończą gildie, jest jeden nazwijmy go "liderem", który ma zapał tworzy gildie. Tak więc ta gildia gra maksymalnie 2. tygodnie potem twórca się nudzi zostawia ją, idzie do "topowych" zagranicznych graczy. Gdy grałem jeszcze zwykłym kontem, właśnie takie scenariusze się spełniały. Naprawdę mam dość, na tym serwerze przeżyłem już 3 polskie gildie każda kończyła tak samo z małymi odstępstwami co do końca.

11. Olek

Olek Member

74
    6
    21 Sep 2015
    Male
    Poland
    "Nudziły się", czy to nie naturalna kolej rzeczy? Musi być jakiś powód prawda? Jeśli byś jadł tylko tuńczyka to po jakimś czasie też by Ci się znudził. W momencie gdy już masz wszystko potrzebujesz jakiegoś powodu do gry. Moim zdaniem przerwa była i czas założyć kolejną, to nic złego, że poprzednie się rozpadły, naturalna kolej rzeczy. W normalnych warunkach gildię zmieniają po prostu serwery. Ja osobiście mam taki problem, że jest to jedyny serwer gdzie nie mam problemów z pingiem, także zostaję. Ty jesteś GMem, podobnie, zostajesz. Najgorzej jest zacząć, jak już będzie garstka ludzi to będzie ich tylko więcej. Powodzenia Panowie, ja sam osobiście nie mam czasu na bawienie się w lidera (co uwielbiam, także duża strata), liczę na was w tej kwestii.

12. Gracjan12

Gracjan12 New Member

20
    6
    20 Apr 2015
    Female
    Praga
    Chlopaki,nie ma co dyskutować,tylko zacząć działać.Sytuacja na chwile obecna wygląda tak,gra 4 polaczków,którzy dopiero zaczynają robić equ, + moja osoba.Chętnie go gry wrócił by Kisiel,mlody,moze Hanagara bym namówił rowniez.Dodajmy teraz do tego wszystkie Ciebie Olek + Gandiego,wychodzi od 8=10 osób.Dam sobie rękę uciąć,ze gra tutaj jeszcze kilka polaków,tylko po prostu graja solo,wystarczy ich skutecznie poszukac.Jeśli chodzi o liderowanie,chętnie sie tego podejmę,jakies tam doswiadczenie mam,oraz ostatnio troszke wiecej czasu.Decyzja nalezy do was chlopaki.

13. Hasior

Hasior New Member

7
    2
    10 May 2015
    Poland
    Witam.
    Z własnych obserwacji wywnioskowałem że samo granie dla WoE jakoś tak mija się z celem bo co to za frajda bić " sieksy" gdzie ludzie nawet nie używają potionów. Za WoE nie dostaje się prawie nic ( no sorry mnie nie radują jakieś smutne DB Boxy czy tam fajka ;o ). Chociażby tylko z takich błahych powodów ludzie się szybko wypalają z chęci do gry. Podczas mojego ostatniego WoE ( parę miechów temu ) walczyliśmy o zamek .... sami.... a w tym samym czasie "gm" bawił się w eventy typu : " a poszukajcie sobie mnie" fajnie fajnie... skoro już tak głęboko w dupie mamy WoE to może niech odblokują BG na czas WoE.
    Jak dla mnie Administracja nie ma pomysłu na dalsze rozwijanie servera, bardzo ładnie widać to w tendencji spadkowej graczy. Wiem że pisze tylko w jednym aspekcie: WoE ale jakoś nie wyobrażam sobie granie w RO PvE no bo ile można bić skaczące poringi czy nic nie lootujące MVP ( w tym miejscu chciałbym pozdrowić Amfe i jego Farta ;< )
    Podsumowując : Jak najbardziej jestem w stanie popykać w RO ale nie na starych zasadach związanych z WoE ( wiem, wiem nie grałem chwile więc nie powinienem wypowiadać się na temat aktualnych rozgrywek GvG... chociaż nie wydaje mi się żeby coś się zmieniło ) a chodzi mi konkretnie o ilość oraz "profity" które aktualnie są do osiągnięcia.

@gandi
    Mylisz się, potrafimy się dogadać co prawda co jakiś czas zdarza się absurdalna akcja ale wydaje mi się że jest to spowodowane nudą graczy ( no a jakby inaczej ).

@Olek
    Ciągle czekam na moją książke +10 ;D

@Motyl
    Osobiście nie uznaję Twojej kandydatury gdyż jesteś rasowym trollem ;D
    Ludzie z Tobą jako liderem będą mieć przesrane ;)
    ale fajnie fajnie ze dalej ktoś stara się kleić graczy.

PS
    Jak coś mi się jeszcze przypomni to dopisze.

14. Olek

Olek Member

74
    6
    21 Sep 2015
    Male
    Poland
    proszę bardzo, 10b dla lidera który ogarnie 20 polaczków. ja się piszę (chociaż i tak pewnie jak zawszę będę online dwie godzinki w tygodniu, no ale zobaczymy).

15. tadas143

tadas143 Member

41
    1
    6 Sep 2015
    Male
    PL
    Z nudow wlazlem zobaczyc ile osob gra na serwie i widze ze 700+ z tego zapewne 300+ sklepy 200+mcki.Jedyne woe ktore byloby warte uwagi to zapewne nadal niedzielne a na to akurat ogarnietych ludzi nie znajdziemy bo jak juz wspomnial nasz cleanup hanagar ostatnie woe bylo w stylu "znajdzcie mnie male skurwysyny dam wam item"Wiec zostaje nam slabe woe z iloscia populacji o ile pamietam 0 gdzie podczas tej walki bdziemy grac w kalambury na kurniku.Jakby ktos mial checi i czas to ja moglbym zaczac na nowym serwie tutaj raczej nie widze jakiejkolwiek rywalizacji serwer umarl.

PS:Motyl to kurwa :D.

16. Gracjan12

Gracjan12 New Member

20
    6
    20 Apr 2015
    Female
    Praga
  17. Olek

Olek Member

74
    6
    21 Sep 2015
    Male
    Poland
    Osobiście nie byłem w grze od dłuższego czasu, ale chętnie zagrałbym jakieś WoE.

18. Dark Fate

Dark Fate Game Master Staff Member

1,033
    145
    13 Feb 2015
    Admin Post
    dołącz do nas ponownie

19. Gracjan12

Gracjan12 New Member

20
    6
    20 Apr 2015
    Female
    Praga
    Dokladnie,dolacz do nas ponownie :D
    Woe narazie nie chodzimy,caly czas sie zbieramy.

20. Olek

Olek Member

74
    6
    21 Sep 2015
    Male
    Poland
    jak będzie jakaś ekipa to po prostu odezwijcie się na forum. na pewno przeczytam ;)

Share This Page